środa, 24 stycznia 2018

Konferencje, szkolenia w hotelach SPA, zamkach, pałacach

Konferencje, szkolenia w hotelach SPA, zamkach, pałacach


Autor: Grzegorz Malinowski


Konferencje czy sympozja nie musi się wyłącznie kojarzyć z suchymi wykładami prelegentów i całodniowym spędzaniu czasu na licznych spotkaniach biznesowych.
Konferencje czy sympozja nie musi się wyłącznie kojarzyć z suchymi wykładami prelegentów i całodniowym spędzaniu czasu na licznych spotkaniach biznesowych. Coraz większą popularnością cieszą się wyjazdy biznesowe w tereny urokliwej przyrody otaczającej zamki i pałace. Wyjazdy służbowe obecnie wykorzystywane są do celów odnawiania swego zdrowia w hotelach SPA.

Zdrowotny charakter wody stosowanej w kąpieliskach, salonach Wellness, klinikach, sanatoriach i hotelach zdrojowych oraz „podróż po zamkach i pałacach” osadzonych na malowniczych terenach może sprawić, iż szkolenie biznesowe posłużą, jako dodatek do efektywnie spędzonego czasu nad swoim zdrowiem. Kąpiele kosmetyczne, hydromasaże, masaże gorącymi kamieniami, sauny, baseny, krioterapia, korzystanie z czarów bogatej Polskiej przyrody, spacery i przejażdżki konne to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na każdego kto odwiedzi hotele SPA, zamki i pałace.

Grzegorz Malinowski - redakcja katalogów Katalogi obiektów konferencyjnych, szkoleniowych http://www.e-konferencje.pl http://www.konferencyjne.pl Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz