środa, 24 stycznia 2018

Partner od zaraz

Partner od zaraz.


Autor: MEGAMOCNY


Polscy przedsiębiorcy tworzą specyficzną grupę. Troszkę idącą w tyle za innymi...kulejący i brakuje im tak naprawdę wszystkiego. Dostrzegają, że pewne kwestie niemożliwe są do przeskoczenia, jednak boją się podjąć współpracę z partnerem w biznesie, bo wolą mieć 100% z niewielu, niż 30% czy 50% z kilku milionów. Niestety jest to ciężka prawda, która charakteryzuje polską mentalności....Etap dojrzewania przedsiębiorców w Polsce

Niestety jest to bardzo ciężka prawda, ale jako jedna z niewielu osób w Polsce nie boję się Tego głośno powiedzieć...” Polscy przedsiębiorcy zawsze będą w tyle. Nie zmieni się ich sytuacja, dopóki nie zmienią Swojego podejścia do prowadzenia interesów i rozwijania Swojej firmy. Tym czynnikiem hamującym, który jest od wielu lat jest strach przed partnerstwem w biznesie. Wolą tkwić w martwym punkcie, niż znaleźć partnera, który doda skrzydeł firmie, a zyski niebotycznie wzrosną. Polski przedsiębiorca obecnie raczkuje, ale może kiedyś wydorośleje...”

Pomału dojrzewamy
Na szczęście sytuacja nie wygląda tak tragicznie, coraz więcej przedsiębiorców przekonuje się do udziału niezbędnego partnera, który pomoże czy z napływem gotówki, czy umiejętności niezbędnych do rozwoju. Niestety ponad 95% procent małych firm, nie dojrzenie, aby stać się większą firmą z milionami obrotów. Gdyż paraliżuje ich strach przed utratą kontroli nad firmą. Niestety zacofane stwierdzenia „będę musiał się dzielić”, „będę mniej zarabiał” są tragiczne w skutkach.

Partner, kim jest?
Jest tak naprawdę naszym przeznaczeniem. Jeżeli chcemy rozwijać Swoją firmę, jeżeli potrzebujemy dopływu kapitału, czy nie posiadamy umiejętności i wiedzy niezbędnej do rozwoju. Jest naszym wysoko-oktanowym paliwem niezbędnym do podbicia rynku.

Są to ciężkie i bolesne słowa dla niektórych, ale są 100% prawdą. Moim celem nie jest obrażenie kogoś lub urażenie, ale uświadomienie, że czas na zmiany. Niezbędne zmiany.


Szachogłuchowicz skuteczna Reklama w internecie----------------------------------------------------- Fotografia ślubna Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz