czwartek, 28 czerwca 2018

Monitoring komputera w kontroli pracy personelu

Monitoring komputera w kontroli pracy personelu


Autor: Joanna Harasymów


Gdy biznes się rozwija, w życiu każdego właściciela firmy, nadchodzi taki dzień, kiedy przestaje on być samozatrudnionym . Płynie za tym wiele korzyści, jednakże jednocześnie drastycznie obniża się stopień sprawowania przez niego kontroli nad swoimi pracownikami.


Nie pozostaje nic innego jak zatrudnienie dobrego menadżera, który będzie nadzorował pracę zespołu. Jednakże to pociąga za sobą duże koszty. Często właściciel chce nadal zajmować się sprawami kierowniczymi- odpowiadać za marketing, reprezentować firmę i wydaje się niedorzeczne, że musi zapłacić minimalnie 2500 zł miesięcznie człowiekowi, którego mianuje kierownikiem zespołu, a który to będzie odpowiedzialny tylko i wyłącznie za dopilnowanie pracowników. Jeśli zaś właściciel puści pracowników samopas- na efekty długo nie musimy czekać… Niejednokrotnie widziałam, w jakich tarapatach potrafią znaleźć się firmy, których właściciele nadmiernie pokładają ufność w pracowitości i rzetelności swoich pracowników.


Na szczęście współczesne technologie dostarczają nam nowoczesnych narzędzi, dzięki którym właściciel może monitorować pracę swojego personelu o każdej porze, z każdego zakątka świata. Leżymy pod palemką, pijemy drinka i wiemy, co w tym momencie robi pan Kowalski. Ogląda filmiki, szuka znajomych, czatuje... A miał właśnie wystawiać zaległe faktury. Nie musimy się jednak martwić- w każdej sekundzie możemy zablokować mu dostęp dla niechcianych stron, a następnie sprawdzić czy wykonał swoją pracę.

SnoopStick dostarcza nam morze nowych możliwości. Kontrola naszych pracowników staje się łatwiejsza, szybsza i mniej uciążliwa dla obydwu stron. SnoopStick pozwala na dokładne monitorowanie zachowań naszych pracowników podczas pracy na komputerze. A co najważniejsze wyzwala nas z fizycznych i przestrzennych ograniczeń.

A wszystko to może mieć za 900 zł. Ta jednorazowa inwestycja pozwala na duże oszczędności na wynagrodzeniu kierownika a zarazem wzrost wydajności pracy personelu. A to przekłada się na większe zyski.
Więcej na www.spy.shop.pl Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz