poniedziałek, 6 listopada 2017

Integrujmy się!

Integrujmy się!


Autor: Rafał Kowalski3


Wspólny wyjazd w góry, mecz siatkówki, wspólna potańcówka - sposobów na integrację pracowników jednej firmy jest naprawdę niezliczona ilość.


Jako szef warto przeprowadzić swoisty rekonesans i dowiedzieć się jakie pracownicy mają pasje i zamiłowania - może okaże się, że większość ma jakieś wspólne zainteresowanie i będzie można zorganizować imprezę z tym związaną.

Organizacja imprez tego rodzaju może być dość czasochłonna i niejednokrotnie może nam zabraknąć na to czasu, co może być spowodowane nawałem obowiązków służbowych. Warto, więc zastanowić się nad zleceniem zorganizowania takiego spotkania firmie, która profesjonalnie zajmuje się takimi wydarzeniami, jak imprezy integracyjne i imprezy dla firm.

Profity płynące z takiej imprezy mogą być bezcenne. Możemy znacznie poprawić współpracę w firmie, gdyż pracownicy będą lepiej się znali, a co za tym idzie atmosfera pracy będzie przyjacielska. Wiadomo - lepsze współpraca = lepsze wyniki. Ponadto relacje pracownik-szef także mogą się poprawić, bo szef nie będzie już tym niedostępnym gościem, który cały dzień siedzi zamknięty w swoim gabinecie, ale będzie człowiekiem z który dobrze grało się w siatkówkę i gadało o wszystkim. Pomyślmy jak łatwiej przyjść do takiego człowieka z problemem, który wiąże się z naszą pracą, a co za tym idzie łatwiej mu zaufać...


Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz